Síťový systém pro ochranu budov proti ptactvu

Síťový systém je jediná 100% účinná ochrana lodžií, balkónů, světlíků a ochozů věží. Síť je upevněna kolem obvodu prostoru pomocí pružného ocelového rámu, který se skládá z ocelových oček upnutých do plastových hmoždinek a kterými je protaženo ocelové lanko napnuté pomocí napínacího šroubu. K takto vytvořenému rámu, který je schopen přesně kopírovat obvod se připne speciálními kleštěmi a hliníkovými sponkami síť. Materiál ocelového rámu může být z nerezové nebo pozinkované oceli.

Systém je diskrétní a ze země téměř nepostřehnutelný. Pokud je potřeba, může se použít barva sítě přesně podle podkladu a to bílá, černá nebo kamenná. Síť má oko 50x50mm a 1mm tenké vlákno a tedy nestíní chráněný prostor.

Instalace sítě trvá cca 2 hodiny. Síť je možné instalovat díky velkému množství druhů upínacích komponentů na všechny typy podkladů včetně zateplených fasád a ocelových konstrukcí popřípadě lze překrýt celou střechu.

Životnost se pohybuje kolem 10 let, neboť je vyrobena z UV stabilního polyethylenu.

Příklady ošetření lodžií síťovým systémem

transparent net

Detail ukotvení sítě pomocí pružného rámu, který je tvořen očky a lankem napnutým napínákem. Síť je připnuta k lanku hliníkovými sponkami.

transparent net

Velmi ekonomické řešení zasíťování celé řady lodžií. Síť je upevněna před zábradlím aby bylo chráněno před usedáním ptactva a nedocházelo k následnému znečišťování již zasíťovaných lodžií.

transparent net

Polyethylénová síť barvy kámen je pro zasíťování lodžií velmi vhodná neboť je diskrétní a ani při pohledu zevnitř nějak výrazně neruší

transparent net

Takto pěkně může vypadat zasíťování řady balkónů, když je použit náš síťový systém.

Příklady ošetření světlíku

transparent net

Ukázka zasíťování světlíku dlouhého 60m a širokého 20m. Takto velká síť musela být podepřena na několika místech lankem o průměru 4mm a celá nosná konstrukce byla prověřena statikem.

transparent net

Síť je perfektně vypnutá a samotná instalace vyžadovala velkou zručnost a profesionální zkušenost.

Příklady ošetření okna

transparent net

Detail zasíťování gotického okna. Zde je vidět úžasná schopnost pružného rámu a sítě přizpůsobit se jakémukoliv tvaru.

transparent net

Při síťování oken takovýchto tvarů je síť jako první upnuta nahoře a pak se pravidelně vypíná po obou stranách až ke spodnímu okraji.