Prodej ochranných systémů


Všeobecné podmínky prodeje

Na území ČR můžete zboží zakoupit v prodejně společnosti v Praze v Uhříněvsi, nebo může být doručeno na dobírku kamkoliv do 48 hodin.

Ceník

Ceník vám rádi zašleme e-mailem , nebo na požádání (224 816 737) faxem nebo poštou.

Termín dodání

Zboží dodáváme standardně do 72 hodin (expres do 24 hodin pokud je objednávka přijata do 12.00, jinak do 48 hodin) od obdržení písemné objednávky po celé ČR.

Jak postupovat pokud nedorazí zboží včas

Zboží dopravované smluvní spediční společností je téměř na 99.99% dopraveno ve stanovený den. Pokud tedy zboží nedorazí do 72 hodin, pak okamžitě volejte naší kancelář a my prověříme kde zboží je. Může se stát, že zboží je již ve vašem městě a může být po upozornění dopraveno ve velmi krátké době.

Hrotový systém

Požadované množství bude vždy zaokrouhleno na celý pásek nahoru. Rozměr jednoho pásku je 0,32 m.

Síťový systém

Sítě stříhané na míru mohou mít pouze tvar čtverce nebo obdélníku a rozměry sítě musí být zaokrouhleny na celé desetiny metru. Při osobním odběru stříhaných sítí na míru v prodejně může být, dle množství objednávané sítě, doba stříhání delší jak 90 minut od objednání. Doporučujeme tedy provést objednávku sítě předem.

Nerezové sítě jsou dodávány v jednotné šíři 1,0 m až 1,5 m. a v požadované délce max. 50 m. Šíře se může lišit dle dodávky od výrobce. Sítě stříháme dle požadavku zákazníka na délku zaokrouhlenou na 0,1 m a šířku jako je šíře pásu. Dodací termín je do druhého dne od objednání při osobním odběru.

Ostatní systémy

Lankový systém vám připravíme po konzultaci konkrétního technického řešení, repelentní tmel prodáváme pouze řádně vyškoleným zákazníkům.

Jak zboží objednat

  1. Pokud nevyužijete internetový obchod nebo prodejního asistenta pro nákup síťového systému
  2. Objednávka musí být písemná (poštou, e-mailem, osobně)
  3. Musí obsahovat přesnou specifikaci materiálu (kód materiálu dle ceníku)
  4. Hrotový systém se objednává v běžných metrech, u síťového sytému je třeba uvést délku a šířku, nestačí jenom velikost v m2.
  5. Termín dodání
  6. Název objednavatele, přesnou adresu, DIČ, IČO
  7. Telefon a popřípadě i fax
  8. Pokud nebude objednávka písemná neručíme za správné množství a typ dodaného zboží a neuznáme reklamaci na množství a druh zboží.